Pri nákupe nad 45 EUR doručenie zadarmo

Rady a tipy

Správna starostlivosť o vlasy bez silikónov a parabénov

péče o vlasy

Správna starostlivosť o vlasy bez silikónov a parabénov

Túžite po zdravých a lesklých vlasoch?

Pokiaľ chcete mať vlasy hebké a hladké ako po návšteve v kaderníckom salóne každý deň, doprajte si regeneračnú vlasovú starostlivosť, ktorú môžete aplikovať aj doma. Jednoduchá a pravidelná aplikácia hĺbkovej regenerácie dokáže vďaka svojmu zloženiu s vlasmi divy. Prečo vlasy zaťažovať parabény a silikóny, keď môžete používať prípravok bez zbytočných látok, ktoré vlasy namáhajú?

Ak ste sa už zoznámili s aplikáciou regeneračnej hĺbkovej starostlivosti Keratínu Exclusive, určite oceníte aj skvelý doplnok pre zdravé vlasy vo forme hydratačného šampónu. Jeho výber zohráva dôležitú úlohu ak chcete dodať výživu korienkom, mať prirodzene husté a lesklé vlasy.

Dlho sme vyvíjali šampón Argan Shampoo Exclusive, ktorý by bol tým najlepším na starostlivosť o naše a hlavne vaše vlasy. A tiež bol bez parabénov a silikónov. Podarilo sa nám tieto zložky vylúčiť a naopak pridať tie účinné ako arganový olej v BIO kvalite, provitamín B a vysoký podiel vitamínu E.

Boj za zdravé vlasy s nami zvládnete.

Leave your thought here

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.