Časté otázky

Časté otázky

Tu sú najčastejšie otázky k našim produktom. Ak tu nenájdete čo potrebujete, určite ma kontaktujte, teším sa na vaše otázky.

Veronika z BeaMia

 

Z akého dôvodu je keratín dôležitý pre moje vlasy?

Keratín sa vyskytuje prirodzene ako vo vlasoch, tak chĺpkoch a nechtoch. Tvorí ich ochrannú vrstvu pred vonkajšími vplyvmi. Vďaka nemu sú vlasy pevné, zdravé a lesklé.

Pre aký typ vlasov je Keratin Exclusive vhodný?

Prípravok je vhodný pre všetky typy vlasov. Odporúčame ho najmä vtedy, ak sú vaše vlasy slabé, bez lesku, nemajú potrebnú silu a štepia sa. Keratin Exclusive je tiež ideálny pomocník, ak si žehlíte vlasy, pretože ich ochráni pred poškodením teplom a zároveň zostanú dlhšie rovné.

Moje vlasy sú zdravé, môžem ho tiež používať?

Áno, určite môžete. Keratin Exclusive ochráni vlasy pred pôsobením vonkajších vplyvov ako je slnečné žiarenie, nadmerná či nedostatočná vlhkosť prostredia a pred jeho nepriaznivými, premenlivými podmienkami. Z tých umelých potom pred nešetrným česaním a umelým sušením či presušením. Prípravok vám zaručí udržovanie optimálnej vlhkosti vo vlasoch a tým aj ich ochranu.

Je vhodný tiež na predĺžené vlasy?

Áno, je. Predĺžené prírodné vlasy už nie sú vyživované zvnútra a sú náchylnejšie na poškodenie, preto potrebujú oveľa väčšiu starostlivosť. Prípravok im zaručí ochranu a vďaka nej zaistení dlhšiu životnosť.

Je nutné po aplikácii použiť žehličku alebo fén?

Pre zaručenie účinku prípravku nie je potrebné použiť fén ani žehličku. Vlasy môžete nechať voľne vysušiť a upraviť ako obvykle.

Je rozdiel medzi keratínom, ktorý sa používa v kaderníckych salónoch a Keratinom Exclusive? 

Rozdiely sú nasledujúce:

Cena a výdrž: Za aplikáciu keratínu v kaderníctve zaplatíte od 1.500 Kč a viac. Cena sa odvíja napr. od dĺžky vlasov. V tomto prípade vydrží vo vlasoch v priemere 3 – 4 mesiace. Keratin Exclusive má objem 200 ml a vydrží pri stredne dlhých vlasoch na cca 50 aplikácií s tým, že cena je 349 Kč.

Samotná aplikácia:  Na návštevu salónu pri aplikácii keratínu je potrebné si rezervovať 2–3 hodiny. V prípade Keratinu Exclusive ide o pár minút starostlivosti v pohodlí domova :-)

Je možné keratín používať v tehotenstve alebo pri dojčení?

Áno, samozrejme je to možné. Prípravok neobsahuje žiadnu zložku, ktorá by nebola vhodná v tehotenstve či pri dojčení.

Ako často a akým spôsobom sa má Keratin Exclusive používať pre zaručenie regeneračného a ochranného účinku?

Odporúčame ho aplikovať 1 – 2 krát týždenne, prípadne podľa potreby. Napríklad pri častejšom žehlení či sušení vlasov fénom.

Najskôr si vlasy umyjeme klasicky šampónom a použijeme kondicionér. Potom, čo sú vlasy starostlivo opláchnuté, vysušíme ich uterákom alebo iba jemne presušíme fénom. Keratín potom aplikujeme pomocou rozprašovača rovnomerne po celej dĺžke vlasov a necháme pôsobiť podľa potreby. Vlasy potom rozčešeme a vyfúkame do sucha, prípadne upravíme žehličkou na vlasy.

Aký je objem fľaštičky?

Fľaštička Keratinu Exclusive má objem 200 ml.

Aplikovala som si Keratin Exclusive do vlasov, ale vlasy mám po ňom mastné, je to možné?

Stať sa tak môže pri nesprávnom použití. Stačí aplikovať malé množstvo Keratinu Exclusive a v dostatočnej vzdialenosti od hlavy.