Pri nákupe nad 45 EUR doručenie zadarmo

Časté otázky

Časté otázky

Tu sú najčastejšie otázky k našim produktom. Pokiaľ tu nenájdete čo potrebujete, určite nás kontaktujte, radi vám odpovieme.


Z akého dôvodu je keratín dôležitý pre moje vlasy?

Keratín sa vyskytuje prirodzene vo vlasoch, chĺpkoch aj nechtoch a tvorí ich ochrannú vrstvu pred vonkajšími vplyvmi. To, že vlasy začnú postrádať keratín, spoznáme tak, že sa začnú lámať, stratia na vitalite, lesku a pevnosti a začnú sa strapkať končekmi.

Prečo by som mala používať Keratín Exclusive?

Prípravok Keratin Exclusive používajte ak sú vaše vlasy slabé, bez lesku, nemajú potrebnú silu a štiepia sa. Oceníte ho aj keď si vlasy žehlíte, pretože ich ochránia pred poškodením teplom a vlasy tak zároveň zostanú dlhšie rovné.

Moje vlasy sú zdravé, môžem Keratín Exclusive aj tak používať?

Áno, určite môžete. Keratín Exclusive má skvelé preventívne účinky a ochráni vlas pred pôsobením vonkajších vplyvov ako je slnečné žiarenie, nadmerná či nedostatočná vlhkosť prostredia. Vlasy sú vďaka nemu chránené v každom ročnom období. Chráni vlasy pri nešetrnom česaní a umelým vysúšaním či presúšaním. Prípravok vám zaručí udržiavanie optimálnej vlhkosti vo vlasoch a tým aj ich ochranu.

Je vhodný aj na predĺžené vlasy?

Áno, je. Predĺžené prírodné vlasy už nie sú vyživované zvnútra a sú náchylnejšie na poškodenie, preto potrebujú oveľa väčšiu starostlivosť. Prípravok im zaručí ochranu a vďaka nej aj dlhšiu životnosť.

Je nutné po aplikácii použiť žehličku alebo fén?

Na zaručenie účinku prípravku nie je potrebné použiť fén ani žehličku. Vlasy môžete nechať voľne preschnúť a upraviť ako ste zvyknutá.

Je rozdiel medzi keratínom, ktorý sa používa v kaderníckych salónoch a Keratínom Exclusive?

Rozdiely sú nasledujúce:

Cena a množstvo: Za aplikáciu keratínu v kaderníctve zaplatíte od 50 EUR a viac. Cena sa odvíja napr. od dĺžky vlasov. V tomto prípade vydrží vo vlasoch v priemere 3 – 4 mesiace. Keratín Exclusive je o objeme 200 ml a vydrží pri stredne dlhých vlasoch na cca 50 aplikácií, s tým, že cena je 22,99 EUR.

Samotná aplikácia: Na návštevu salónu ohľadom aplikácie keratínu si treba rezervovať 2-3 hodiny. V prípade Keratínu Exclusive sa jedná o pár minút starostlivosti v pokoji domova.

Je možné keratín používať v tehotenstve alebo pri dojčení?

Áno, samozrejme je to možné. Prípravok neobsahuje žiadnu zložku, ktorá by bola závadová ako v tehotenstve tak pri dojčení.

Ako často a akým spôsobom sa má Keratín Exclusive používať na zaručenie regeneračného a ochranného účinku?

Aplikáciu odporúčame 1-2 krát týždenne, prípadne podľa potreby. Pri častejšom žehlení či sušení vlasov fénom je vhodné počet aplikácií zodpovedajúcim spôsobom upraviť.

Najprv si vlasy umyjeme klasicky, ideálne šampónom ARGAN SHAMPOO, ktorý dodá vašim vlasom ešte väčšiu hydratáciu a potom použijeme kondicionér. Akonáhle sú vlasy starostlivo opláchnuté, vysušíme ich uterákom alebo len jemne presušíme fénom. Keratín potom aplikujeme pomocou rozprašovača rovnomerne do celej dĺžky vlasov a necháme pôsobiť 2 – 3 minútky. Vlasy potom rozčešeme a vyfúkame do sucha, prípadne upravíme žehličkou na vlasy.

Aký je objem fľaštičky?

Fľaštička Keratínu Exclusive je s objemom 200 ml.

Aplikovala som si Keratín Exclusive do vlasov, ale vlasy mám po ňom mastné, je to možné?

K tomuto efektu môže dôjsť pri nesprávnom použití. Stačí aplikovať menšie množstvo Keratínu Exclusive a z dostatočnej vzdialenosti od hlavy.

Čo je kyselina hyalurónová a prečo je pre moju pleť dôležitá?

Ide o látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele, najviac v koži. Na starosť má predovšetkým hydratáciu kože, pleť zjemňuje a vyhladzuje, vypĺňa vrásky a má antioxidačné účinky. Najčastejšie ju nájdeme v krémoch či sérach, ktoré bojujú proti predčasnému starnutiu pleti. Čím sme starší, tým máme tejto látky menej a pleť stráca na elasticite.

Prečo by som mala používať práve Hyaluron Exclusive?

Hyaluron Exclusive obsahuje 3 % kyseliny hyalurónovej, čo je najvyššia možná koncentrácia, ktorá je v prípravkoch povolená. Ďalej obsahuje extrakt z mikroriasy, ktorá dlhodobo vypína pleť a ďalšie aktívne látky, ktoré zaistia maximálnu hydratáciu a pružnosť pleti. Pleť tak získa späť svoj mladistvý vzhľad.

Môžem Hyaluron Exclusive zaobstarať aj svojej mamičke, sestre alebo kamarátke?

Samozrejme, že môžete. Každá žena chce byť krásna, určite taký darček ocení. Sérum je vhodné pre všetky typy pleti, obzvlášť pre zrelú, vysušenú, dehydratovanú a ochabnutú pleť, ktorá trpí známkami starnutia. Odporúčame používať od 25 rokov.

Ako mám používať Hyaluron Exclusive a ako často?

Aplikácia je veľmi jednoduchá. Najprv si dôkladne odlíčte a usušte pleť. Potom pomocou pumpičky naneste malé množstvo Hyaluronu Exclusive a vmasírujte na čelo, okolo očí a úst cez krk až po dekolt. Po vstrebaní séra následne použite váš obľúbený denný alebo nočný krém.

Aplikujte ráno aj večer.

Aký je objem fľaštičky?

Fľaštička séra Hyaluron Exclusive je 30 ml.

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.