Pri nákupe nad 45 EUR doručenie zadarmo

O nás

O nás

Ako to všetko vzniklo…

Na začiatku bol problém, ktorý som potrebovala riešiť. Mala som lámavé a suché vlasy. Bez lesku, jednoducho „zvädnuté“. Dopadli tak kvôli častým zmenám farby, melírovaniu, žehleniu a kulmovaniu. Hľadala som a skúšala rôzne prípravky, cenovo pre mňa dostupné, ale na trhu bolo takých prípravkov veľmi málo.

A výsledok? Prázdna peňaženka a vlasy bez zmeny.

Môj terajší manžel a obchodný partner videl, aká som zúfalá av ten moment prišla myšlienka. Prečo si nevyrobiť nejaký prípravok vlastnými silami? Zo začiatku som sa tomu smiala, ale ako sme o tom hovorili čoraz viac a častejšie, zrodil sa z tohto nápadu náš prvý prípravok – sprej do vlasov s obsahom brazílskeho keratínu.

Keratin Exclusive. A ono to fungovalo!

Keratín sa v našej rodine a medzi našimi priateľmi stal doslova miláčikom. Na nápad vymyslieť luxusné sérum na pleť nás priviedli naše mamičky, babičky a tety, ktoré bojovali s povädnutou pleťou a s vráskami. Zrodil sa braček nášho spreja: Hyaluron Exclusive. Ohlasy na nový produkt boli skvelé a po zaradení do našej stálej ponuky získal veľký úspech aj medzi našimi zákazníkmi.

O nás

Postupne prišli ďalšie a ďalšie prípravky a my aj dnes intenzívne pracujeme na tom, aby sa náš sortiment ďalej rozširoval o zaujímavé a kvalitné produkty.

Sme česká spoločnosť Exclusive product, s.r.o., so sídlom v srdci južnej Moravy. Sústredíme sa na výrobu výhradne kvalitných výrobkov, ktoré vznikajú z prírodných prostriedkov a osvedčených zložiek tej najvyššej kvality. Samozrejmosťou je ich zdravotná nezávadnosť a tiež to, že dané produkty ani žiadna z ich zložiek nie sú testované na zvieratách.

Vďaka kombinácii precízneho a dlhodobého vývoja a vďaka našim rodinám, priateľom a spokojným zákazníkom vám dnes môžeme ponúknuť produkty dotiahnuté k dokonalosti.

Veríme, že si naše produkty obľúbite aj vy a necháte sa rozmaznávať tak, ako si to zaslúžite.

Za celý tím Exclusive,
Jolana

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.