Zvýhodnený balíček (Keratin + Hyaluron)

Akcia
3 hodnotenia
€49,99 –34 %
Hyaluron + keratin foto
€49,99 –34 % €32,99
Skladom

V jednom balíčku dva prípravky!
Jeden rozjasní vašu pleť, druhý sa postará o vaše vlasy. Obidva vás budú skrášľovať v pohodlí domova a vy môžete z domu odchádzať každý deň ako bohyňa. Výhodnejšia cena a možnosť dopravy ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ide o cenovo zvýhodnený balíček, v ktorom nájdete 1x Keratin Exclusive a 1x Hyaluron Exclusive.

Keratin Exclusive

Regeneračná vlasová starostlivosť na báze brazílskeho keratínu pre hĺbkovú regeneráciu vlasovElixír pre suché a lámavé vlasy. Pre vlasy namáhané chemickými zásahmi a žehlením.Keratín je tiež vhodný pre vlasy zdravé, ktorým svojím zložením dodá ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Okrem iného tiež zamedzuje tvorbe lupín, vypadávaniu vlasov aj ich lámavosti. Podporuje výživu korienkov, aktiváciu rastu a uľahčuje rozčesávanie.

Pre maximálnu starostlivosť a regeneráciu vlasov odporúčame tiež používať s Argan shampoo Exclusive teraz vo výhodnom balení. 

Vyrobené s láskou a starostlivosťou v Českej republike.

Veľkosť produktu: 200 ml

 

Hyaluron Exclusive

Intenzívne sérum proti starnutiu pleti. Zbavte sa vrások a dodajte vašej pleti hydratáciu a zregenerujte ju tak, ako si zaslúži. Obsahuje 3 % koncentráciu kyseliny hyalurónovej, ktorá spoločne s ďalšími zložkami tohto produktu zaručí mladší vzhľad vašej pleti nielen navonok. 

Odporúčame používať v kombinácii s Cofee scrub Exclusive - telový peeling pre pevnú, hebkú a žiarivú pokožku tela.

Vyrobené s láskou a starostlivosťou v Českej republike.

Veľkosť produktu: 30 ml