Spokojné zákazníčky

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍČOK

Veľmi ma teší, že sú naše zákazníčky spokojné. Tu je časť hodnotenia používateliek našich produktov, ktoré nám dávajú spätnú väzbu prostredníctvom Facebooku, emailom a aj napríklad telefonicky. 

Veronika z BeaMia :-)

 

Karolína B.

Zaujímalo ma, či to bude fungovať a super! Zamilovala som si jeho vôňu a musím sa priznať, že často vlasy žehlím, takže toto je pre mňa pomocník číslo jedna. Vlasy po vyžehlení nie sú suché a dokonca ich mám krásne rovné aj na druhý deň.

Pavla V.

Za mňa teda top výrobok. Rozdiel vidím už po tretej aplikácii. Vlasy sú jemné na dotyk, sú lesklejšie a stále si k nim musím privoniavať. :D

Ivana K.

Zatiaľ som na začiatku používania, ale moje vlasy ma prekvapili už po prvej aplikácii. Takže konečne na nej niečo platí :-) Teším sa na výsledky, ktoré uvidím po pravidelnom používaní, pretože už teraz pôsobia zdravšie. Mám z nich radosť a to vďaka Keratínu.

Martina P.

Suchým vlasom je koniec a konečne si užívam, keď ma priateľ hladká po vlasoch. :-) Nedám na keratín dopustiť.

Kristýna K.

Môžem ho iba odporúčať. Som spokojná ako s výrobkom, tak s komunikáciou, keď som potrebovala ohľadom keratínu poradiť. Vlasy sú na prvý pohľad zdravšie.

Julie R.

Potrebovala som skrotiť moje vlasy, ktoré sú dosť vlnité a porézne. Po používaní musím zdieľať moje nadšenie, pretože konečne mám krásne, lesklé vlny. Ďakujem za top výrobok!!

Petra P.

Všetkým môžem naozaj odporučiť. Luxusný výrobok.

Aneta A.

Konečne som našla niečo, čo funguje a nie sú to iba sľuby z reklamy. Mala som svoje vlasy po rôznych experimentoch s mnohými produktmi ešte v horšom stave a brala som to ako vyhodené peniaze. Teraz mám niečo, čo už nevymením. S keratínom som vykročila pravou nohou ku krásnym vlasom a tiež postupne k hustejšej hrive. :)

Klára V.

Objavila som doslova zázrak. :-) Po prvej aplikácii som žiadny veľký rozdiel nevidela, ale po tretej a ďalšej som zaznamenala zmenu nielen ja. Vlasy sú poddajnejšie, lesklejšie, krásne sa rozčesávajú a ako bonus aj rýchlejšie rastú. Možno ich zase niekedy budem mať po pás.

Lucie D.

Som rada, že na mňa keratín vyskočil na Facebooku. Objednala som si s veľmi malou nádejou, ale milo ma prekvapil. Mala som vlasy veľmi vysušené a lámavé vďaka hormonálnym zmenám po dvoch pôrodoch a tiež vďaka tomu, že si neodpustím melír. Teraz sa už nemusím vzdať snu o dlhých a zdravých vlasoch.

Martina O.

Som naozaj spokojná.  Je tu konečne tá správna starostlivosť pre moje vlasy, ktorá zafungovala. Mám ich jemné na dotyk, hladšie a tiež mi už toľko nevypadávajú ako kedysi. Produkt odporúčam.

Daniela H.

Používam ako ja, tak moja sestra a obe sme spokojné.  Zatiaľ pravidelne používam 2 mesiace a vlasy mám znateľne pevnejšie, lesklejšie a tiež celkom pekne podrástli.  Sestre zase obmedzil vypadávanie a docielila zdravšieho vzhľadu vlasov. Za nás palec hore a jednoznačne odporúčame.

Monika M.

Kúpila som si keratín na tú moju suchú blond slamu, ktorú mám neustále strapatú. Brala som to tak, že to asi bude zase ďalšia fľaštička, ktorá bude zavadzať na umývadle bez veľkého výsledku. Som rada, že som sa tak mýlila. Konečne mám vlasy ako moju pýchu a môžem ich nosiť rozpustené. Je to paráda a znovu idem objednávať.

Hana H.

Vyskúšala som toho už mraky, ale nikdy s dobrým výsledkom. Čo si budeme hovoriť, nikto nechce čakať na výsledky rok a dlhšie :-) Každopádne som objavila keratín a nadchol aj mňa, človeka veľmi náročného a hlavne znaveného z hľadania kvality namiesto sľubov.  Je to skvelý výrobok, ktorý mi doprial dlhé lesklé vlasy. A inak ešte nádherne vonia, to si jednoducho zamilujete.