Doprava a platba

Na tejto stránke sú všetky možnosti dopravy a platieb, ktoré aktuálne ponúkame. Ďalej samozrejme ceny za uvedené služby. Ak vám nejaká informácia bude chýbať, určite ma kontaktuje :-)

Veronika z BeaMia

 

Doprava

Vaše objednávky zasielame prostredníctvom Českej pošty. Zásielky sú odosielané ako Doporučený list alebo ako balíček Do ruky, vždy záleží podľa veľkosti objednávky.

  1. SLOVENSKA POŠTA – bez ohľadu na veľkosť zásielky je cena za dopravu vždy – iba 3,59 EUR
  2. ZÁSIELKOVŇA – sieť výdajných miest po celej SR – iba 1,96 EUR. Zoznam pobočiek: https://www.zasielkovna.sk/pobocky
  3. DORUČENIE DOMOV (ZÁSIELKOVŇA) iba 3,59 EUR - Objednaný tovar je dopravený priamo k vám na vami zadanú adresu. Kuriér vás bude vopred informovať o termíne doručenia.Pri službe Najvýhodnejšie doručenie na adresu nie je definovaný konkrétny prepravca. Zmluvného prepravcu vyberáme podľa aktuálnej situácie, kvality doručenia a vyťaženia zaradených prepravcov. Kvalita služby a cena bude zachovaná bez rozdielu.

 

Platba

Podporujeme rôzne druhy platieb. Stačí si vybrať ten najpríjemnejší variant pre vás.

  1. Online platba kartou, Online bankový prevod. Gopay peňažanka, Google Pay – ZADARMO  
  2. Dobierka – objednávku uhradíte pri prevzatí tovaru. Cena tejto služby je spoplatnená Českou poštou – poplatok 1,15 EUR

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie